Розмальовка Блискавка Маквин

Розмальовка Блискавка Маквин це оригінальне виконання дитячої розвиваючої книжки в чорно-білому зображенні головного героя мультиплікаційного фільму ” Тачки – гоночного автомобіля Маквин агресивно червоного кольору з блискавкою по обох бортах. Цей легендарний залізний персонаж, є непереможним гонщиком з бортовим номером 95 на дверях, який став переможцем чотирьох престижних нагород, Кубків Великого Поршня, тепер він спокійно живе в Радіатор-Спрінгс, на Шосе в гаражі під номером 66 в невеликому автомобільному містечку, разом з іншими автомобілями – не менш яскравими персонажами мультфільму, які мають свій стиль.
Сюжет цього мультиплікаційного фільму приваблює дітей по всьому світу. Розмальовка користується величезною популярністю, адже щоб правильно розфарбувати Маквіна необхідно всього лише кілька раз побачити його. Кольору на Блискавці Маквин визначають його гоночний характер і тому, в ньому переважає червоний колір.
Розмальовка Блискавка Маквин в декількох сторінках зображує всю сюжетну лінію мультиплікаційного фільму “Тачки”. У Розфарбуванні також присутні основні учасники мультика такі як гонка Карла veloso, евакуатор і Майстер буксирування Метр, страж закону – Акселератор, а також багато інші герої популярного мультфільму.
Персонажі розмальовки Блискавка Маквин здатні залучити дитину у світ Тачок на тривалий час.

Завантажити та роздрукувати розмальовки Блискавка Маквин