Розмальовки для дітей 5 років

Розмальовки для дітей 5 років рекомендуються дітям, яким у недалекому майбутньому належить відправитися в школу. Діти в цьому віці вже непогано володіють олівцем, вміють штриховане, обводити контури малюнків, що привчає їх до акуратності. Вибирайте дітям нескладні логічні розмальовки, де потрібно з’єднати пронумеровані від 1 до 10 точки, щоб отримати контури малюнка, а потім розфарбувати виділений контуром предмет і вписати у клітинки букви назву предмета. Це допоможе дитині засвоювати не тільки рахунок і букви, але і тренувати пам’ять, що стане в нагоді йому, коли він піде в школу.
Крім того, розмальовки для дітей 5 років допоможуть їм вивчати навколишній світ і явища природи. Познайомлять з домашніми та дикими тваринами, складуть уявлення про те, де ці тварини живуть і чим харчуються. Такі розмальовки часто бувають контурними, і дитині, перш ніж розфарбовувати тварина, доведеться згадати, як воно виглядає. Це тренує пам’ять. Сам процес малювання вимагає від дитини зосередженості. Тому, щоб очі юного художника не втомлювалися, розмальовки краще вибирати з великими деталями, на папері хорошої якості, і використовувати для роботи широку колірну палітру. Тоді він обов’язково полюбить це заняття.
Якщо ви збираєтеся у відпустку, надайте дитині самій зробити вибір зображень на сайті, щоб взяти їх з собою в дорогу. Вони допоможуть вам скоротати час в аеропорту, або у вагоні поїзда. Добре, якщо це будуть розмальовки на тему знайомих мультфільмів, або улюблених казок. Тоді можна буде обговорювати кожен сюжет у процесі розфарбовування, розвиваючи усне мовлення дитини. Спільний процес творчості подарує вам радість спілкування.

Завантажити та роздрукувати розмальовки для дітей 5 років