Розмальовки квіти

Ви хочете навчити дитину розбиратися в кольоровій гамі і відтінках, а також, які зустрічаються квіти у природі нашої планети? У цьому вам допоможуть розмальовки квіти.
При розфарбовуванні, наприклад, троянд, ви можете познайомити малюка з відтінками червоного, рожевого, молочного і жовтого кольорів. А бузок у розфарбуванні Квіти, може стати синій, блакитний і фіолетовий. Все залежить від фантазії дитини. Пізніше, ваш малюк зможе самостійно намалювати і розфарбувати листівку з зображенням квітів на восьме березня, і привітати вас таким саморобним подарунком.
Розмальовки, у яких зображені квіти, навчать дитину розрізняти види квітів, звичайно не без вашої допомоги. Знайдіть будь-який цікавий квітка на зображенні, наприклад, нарцис, скажіть дитині назва цієї квітки, і що він буває жовтим або білим. Хай малюк вивчить назву. Запитайте, чи відомі вашій дитині ще які-небудь квіти, зображені на картинках. Щоб закріпити вивчене завдяки розмальовок про квіти, не забудьте показати малюкові живі нарциси і троянди. Заохочуйте його уважність і цікавість. Хай спробує сам на прогулянці знайти і показати ті квіти, які були вказані в розфарбуванні.
Таким простим чином, ваш малюк швидко вивчить, які бувають квіти в природі, і яких відтінків.

Завантажити та роздрукувати розмальовки квіти