Як намалювати будиночок олівцем поетапно для дітей

Покроковий урок – як намалювати будиночок олівцем поетапно для дітей

Будинок — це архітектурна споруда, тому ми повинні спочатку продумати проект будинку, перш ніж додавати будь-які естетичні деталі. Використання лінійки є обов’язковим у цьому процесі для підтримки симетрії у всіх аспектах будинку: стіни, колони, вікна тощо. Будинок може бути спроектований та побудований різними способами. Наприклад, дах може бути зроблений з глиняної черепиці і мати цегляну трубу, що йде з каміна всередині, на веранді можуть бути вікна від підлоги до стелі, а передній вхід може мати подвійні двері. Всі ці елементи вводяться після створення начерку фундаменту вашого будинку, стін, даху, дверей та вікон.

Цей урок повинен допомогти вам з легкістю намалювати будинок! p>

План будинку. Почніть працювати над планом будинку, намалювавши великий прямокутник та розділіть його на дві частини з прямою вертикальною лінією. Перший прямокутник, який буде вітальнею, повинен бути довшим, ніж другий, коридор. Одна з цілей цього уроку – навчити вас визначати правильні пропорції, але якщо ви відчуваєте, що у вас є навичка для цього зараз, не соромтеся розробити власний макет для дому.

Крок 2

Контури даху та дверей. Позначте верх даху, що йде від середини лівої частини будинку. Намалюйте горизонтальну лінію по всій довжині будинку, починаючи праворуч. Ця лінія відокремить дах від стінок будинку.Намалюйте ще один прямокутник, який буде дверима, у правій частині будинку.

Крок 3

Вікна вдома. Як бачите, дотримання покрокового методу та використання лінійки при малюванні будинку робить процес більш менш плавним і легким. Ваше креслення майже наполовину завершено, як тільки ви додасте фундамент та вікна. Намалюйте ще одну горизонтальну лінію вздовж основи фундаменту будинку, істотного структурного елемента будь-якої будівлі. Додайте паралельні лінії, наприклад, на дах. Потім намалюйте два менші прямокутники для вікон у вітальні.

Крок 4

Додайте деталі до будинку. Тепер «зріжте» дах з обох боків, нахиливши його трохи убік. Дуже рідко дах повністю симетричний, тому ми можемо спробувати надати йому цікавої форми. Доопрацювати контури вікон та дверей. Додайте ще один шар фундаменту у нижній частині будинку. Намалюйте маленький прямокутник поверх трохи більшого прямокутника біля вертикальної розділової лінії – це буде лійкою. З’єднайте стіни з дахом з лівого боку вашого малюнка.

Крок 5

Намалюйте паралельні лінії на передній частини даху, щоб створити ефект шаруватих дерев’яних дощок. Додайте віконниці до вікон. Вхід можна розділити на дві двері з акуратним порогом унизу. Щоб створити враження, що ваш фундамент зроблений з цегли, намалюйте всередині купу крихітних квадратів. Ви можете використовувати ту ж техніку для димоходу.Підкресліть дах керамічної черепицею, що може бути важким заняттям, але воно того варте. Також варто оточити ваш будинок красивим пейзажем з деревами і травою.

Крок 6

Завершальний етап малювання вдома. Колір вашого малюнка, як ви вважаєте за потрібне з кольоровими олівцями або маркерами.

У цьому відео ви дізнаєтесь, як малювати заміський будинок крок за кроком. Креслення будинку має реалістичну тривимірну перспективу.