Як намалювати троянду олівцем поетапно для початківців

Найвідомішою та найпопулярнішою квіткою у всі часи вважалася троянда. Не дивно, що часто виникає інтерес до того, як намалювати троянду.

Найвідомішою та найпопулярнішою квіткою у всі часи вважалася троянда. Не дивно, що часто виникає інтерес до того, як намалювати троянду. Адже він присутній на різних святах, зображується в ілюстраціях на вітальних листівках і так далі. Це легко можна пояснити, адже, незважаючи на гострі шипи, троянда має неймовірно приємний запах і вишуканий зовнішній вигляд. Видів та форм пелюсток цієї квітки дуже багато, але сьогодні на моєму покроковому уроці ми навчимося малювати стандартну троянду. Незважаючи на те, що малюнок буде зображений простим олівцем, вигляд красивої квітки не втрачає своєї сили.

Інструменти та матеріали:

  1. Аркуш білого паперу ;
  2. Простий олівець;
  3. Пральна гумка.

Отже, приступимо до малювання:

< p>Крок 1. Насамперед створюємо форму майбутньої квітки, а саме малюємо коло:

Крок 2. У середині кола намалюйте ще одну фігуру. За формою він нагадуватиме зерно:

Крок 3. Починаємо промальовувати середину троянди. У центрі пелюстки дуже близько один до одного, тому намітимо їх кінчики, що виглядають:

Крок 4. Справа додаємо пелюсток. Його верхня частина буде з гострим кінцем.Не забувайте про це з огляду на всі пелюстки. Звернемо увагу, що зростання пелюстки починається від центральної круглої форми:

Крок 5. Зліва малюємо ще один пелюсток, а також на ньому малюємо тінь. Знаходиться в основі:

Крок 6. Прийшов час намалювати пелюсток зверху. Він розташований між двома пелюстками і нагадуватиме маленьку квадратну форму:

Крок 7. Продовжуємо додавати пелюстки нашої троянди. Цього разу намалюйте ліворуч і знизу маленькі завиті пелюстки:

Крок 8. найбільші у всій квітці. Кінці гострі, а форма трохи квадратна:

Крок 9. Завершуємо побудову трояндочки. Не страшно, якщо кінці пелюсток трохи вийдуть за раніше заплановане коло. Адже ця квітка не має строго певних меж:

Крок 10. За допомогою гумки видалімо все зайві лінії: Починаємо наносити тінь на середину троянди. Від місця зростання пелюстки до верхівки намалюйте штрихи:

Крок 12. Намалюйте краї пелюсток і середину, намітте їх точну форму:

Крок 13. З середини продовжуємо накладати тінь на найближчі пелюстки.Місце зростання пелюсток завжди буде темнішим за краї:

Крок 14. На місці зростання пелюсток намалюємо тінь , а також трохи додамо по краю. Такий прийом дозволяє зробити малюнок більш об’ємним:

Крок 15. Продовжуйте додавати тінь на інші пелюстки , переважно на правій стороні троянди:

Крок 16. Завершуємо роботу над тінню на квітці . Ліва частина пелюсток зроблена темніше за інших, тому що світло падає правіше:

Крок 17. Добавляем стебло і листя троянди, які ростуть біля самої основи квітки. Форма у них буде довгою, а краї гострими:

Крок 18. Намалюємо тінь на стеблі та листі:

Крок 19.  Потім намалюйте один аркуш, який виходитиме зі стебла. Форма зроблена овальною, а краї гострими:

Крок 20. Нарешті, додайте тіні до листа . Не малюйте сильно, тому що центральна частина фігури – троянда. Закінчуємо доопрацювання деталей. Креслення готове:

От і все. Наша троянда готова. Урок вийшов досить простим, хоч об’ємним, але навчив нас легко малювати троянду олівцем. Тепер ви можете подарувати малюнок своїм близьким та порадувати їх. 🙂

Завантажити