Як намалювати зірку поетапно олівцем легко та красиво

Покроковий урок – як намалювати зірку поетапно олівцем легко та красиво

Спробуйте намалювати зірку, не читаючи цей урок, і вам може виявитися складніше намалювати правильну форму. Перш ніж намалювати п’ятикутну зірку, ви повинні спочатку намалювати коло, яке охоплюватиме зірку, а потім розділити її на рівні частини. Для цього запам’ятайте правила геометрії. Після малювання розфарбуйте його олівцями або фарбами.

У цьому уроці ми навчимося малювати п’ятикутну зірку олівцем №2.

Крок 1

Для початку нам потрібно намалювати коло, перетягнути склянку або чайну чашку, поклавши краї на папір. Натисніть на олівець, щоб потім було легше стерти лінії. Зробіть своє коло того ж розміру, який ви хотіли б, щоб ваша зірка була.

Крок 2

< p>Розділіть коло на п’ять рівних частин. Ми розтрощили наш асортимент на п’ять рівних частин. І тому ми використовуємо правило геометрії. Спочатку виміряйте діаметр кола. Після множення діаметра 6,28. Число, яке ви отримаєте, буде відстанню між вершинами та п’ятикутною зіркою. Ці точки мають бути рівновіддалені одна від одної. Тепер з’єднайте точки, як показано на малюнку.

Крок 3

Щоб додати тривимірний ефект нашій фігурі Вам потрібно створити її з верхнім краєм однієї з частин, яка буде виділена сірим кольором.Малювання грані дуже просто: з’єднайте верхню точку гострих кутів з нижньою тупою кромкою, і ви отримаєте форму зірки.

Крок 4

Якщо намальовано правильно, розташування верхніх точок зірки має бути рівним за розміром та відстанню між вершинами. Найпростіший спосіб переконатись у цьому – повернути аркуш паперу, на якому ви намалювали зірку, та подивитися, як він виглядає з кожного боку. При необхідності ви можете виправити малюнок перед остаточним додаванням мазків олівцем. обличчя зірки. Морська зірка має гострі чіткі краї. При розфарбовуванні переконайтеся, що ваша рука рухається прямими рухами в тому самому напрямку.

Крок 6

< p>Після того, як ви завершили форму своєї зірки, ви можете намалювати її за допомогою будь-якого кольору.