Як намалювати банан олівцем поетапно для початківців

Покроковий урок – як намалювати банан олівцем поетапно для початківців

Щоб банан виглядав реалістично, ми повинні спробувати відтворити всі його особливості на папері. Для малювання цього реалістичного фрукта ми використали графічний планшет. Вам знадобиться білий аркуш паперу та кольорові олівці, щоб розфарбувати малюнок!

Крок 1

Спочатку нам Необхідно намалювати початкову форму цього фрукта. Для цього намалюйте горизонтальну лінію та намалюйте п’ять гуртків (не обов’язково ідеальної форми). Банани мають простий дизайн та малювати їх форми зазвичай дуже легко. Але це найпростіший спосіб намалювати його симетричну форму у вигляді простої дуги.

Крок 2

Цей Крок малювання банана дуже простий. Використовуйте кола, щоб направити розміщення початкового контуру банана. контур з малюнком. На даний момент ми майже закінчили з кроками малювання банана.

Крок 4

Темне тіло банана в деяких місцях, щоб цей фрукт виглядав більш реалістичним.

Крок 5

< img src="/wp-content/uploads/image_2687.jpg">

Найкращий спосіб намалювати банан — це подивитися на живі фрукти і спочатку намалювати олівцем.

Крок 6< /h3>

У певному сенсі, наш малюнок банана був завершений на попередньому етапі, наслідуючи покрокову методику, це полегшує завдання. На останньому кроці вам потрібно тільки зафарбувати банан. Ви можете використовувати кольорові олівці або кольорові фломастери.< br/> Тепер ви можете переглянути відео про малювання бананів. Ви побачите процес малювання цього фрукта. width=”560″ height=”315″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen” data-mce-fragment=”1″>